Bakirəliyini satan azərbaycanlı modelə futbolçudan 2 milyonluq təklif (FOTOLAR)
Bakirəliyini satan azərbaycanlı modelə futbolçudan 2 milyonluq təklif (FOTOLAR)Bir müddət əvvəl bakirəliyini satışa çıxarması xəbəri ilə ölkə gündəmini zəbt edən azərbaycanlı model Məhbubə Məmmədzadəyə təkliflər gəlməkdə davam edir.
Xanim.az Minval.info -ya istinadən xəbər verir ki, bakirəliyini 2 milyon fund-sterlinqə yapon siyasətçiyə satan Məhbubəylə yatmaq istəyən ikinci şəxs adı açıqlanmayan məşhur futbolçudur.
Saytdan verilən açıqlamaya görə, Məhbubəylə yatmaq üçün ikinci təklif münhenli futbolçudan, üçüncü təklif isə Londonun tanınmış hüquqşünasından gəlib.
Lakin Məhbubənin bəkarətini Tokio şəhərində yaşayan siyasətçi pozacaq. Azərbaycanlı model ilk dəfə yaponiyalı siyasətçi ilə intim münasibətdə olacaq.
Qeyd edək ki, Məhbubə özünü saytda Maria kimi təqdim edib. M.Məmmədzadə Azərbaycanda yetərincə tanınan modeldir və bir çox xarici ölkələrdə məşhur modellərlə çalışıb. Saytımıza açıqlamasında pulu öz gələcəyi üçün istədiyini bildirən model, ev almaq istədiyini, ailəsinə də maddi dəstək olmaq istədiyini bildirib