Fərda Amin: 'Bir vaxtlar Həci deyəndə müqəddəs torpaqlar yada düşürdü, indi Şəbnəm Tovuzlu
"Həci deyəndə bir zamanlar hamının ağlına müqəddəs torpaqlar gəlirdi, indi isə Şəbnəm Tovuzlu gəlir".
azxeber.com xəbər verir ki, bu sözləri aktyor Fərda Amin ARB televiziyasında "Xəbər ətər" verilişində qonaq olan zaman deyib.
"Bu zarafatı verilişimdə edəcəkdim. İnşallah pisinə gəlməz Şəbnəmin amma yazmışdım ki, əvvəllər Həci deyəndə ağıllara müqəddəs torpaqlar gəlirdi, indi isə Şəbnəm Tovuzlu. Hətda parol kimi, kod adı kimi də istifadə oluna bilər, heç kim anlamaz. Əgər bundan gözəl zarafat edən olsa Şəbnəmlə mən üzr istəməyə hazıram. Sən mahnı oxuyursan,mən də söz yazıram.Burda nə var ki?".
Bu sözlərdən sonra verilişin digər qonağı Şəbnəm Tovuzlu və Fərda arasında sözlü atışmalar başlayıb. Zarafat çox da ürəyincə olmayan müğənni Fərdaya "Mən bu adama nə deyim, dostumdur da. Ona görə keçirəm bu dəfə. Həddini aşmadan, sərhəddini keçmədən zarafat etmək olar, burda nə var ki? Bunu Coşqun-Rafael də etmişdi. Gülmüşdük. Hər şey normada olanda incimirəm, zarafatı qəbul edirəm. Amma hər şey qaydasında".