İnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLAR
İnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLARİngilis və italyan dillərini mükəmməl bilən qız çobanlıq edir.
Əvvəllər İstanbulda kiçik ticarətlə məşğul olan Sarıkaya adlı gənc qız indi çobanlıq edir. Maraqlısı odur ki, gənc xanım italyan və ingilis dillərini mükəmməl bilsə də meylini kiçik buynuzlu ev heyvanlarına salıb. Elə bu səbəbdən Sarıkaya 5 il əvvəl Antalyanın Kaş bölgəsinə köçüb. O, çobanlıqla məşğul olmasını belə əsaslandırır:
"Uşaqlıqdan heyvanlara qarşı böyük sevgim olub. Daha əvvəl heyvandarlıqla məşğul olmamışam. Ailəmdə də bu işlə məşğul olan yoxdur. Bu işə başlamazdan qabaq bir sıra heyvanların həyat tərzi ilə tanış oldum və seçimim keçilər oldu".
Qeyd edək ki, o, məktəbin binasını özünə məskən seçib və orada qalır.
mənbə: xeberle.com
İnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLARİnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLARİnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLARİnanmayacaqsınız: iki xarici dil bilir, amma çoban işləyir - FOTOLAR
Maraqlı     Baxılıb: 2614   Tarix: 19 may 2018
donlar 2026 qadın geyimi həkim məsləhəti seksual qadin prostat vəzi paxla cigirtmasi burc xelife kosmetika aslan xlor lekesi hakistalar zencefil haxisdalar