Kişilər yataqda bundan nifrət edir – Qadınlar, nəzərə alın!
Kişilər yataqda bundan nifrət edir – Qadınlar, nəzərə alın!Düşünülənlərin əksinə olaraq, kişilər üçün yataqda heç də hər şey mümkün deyil. Onların da nifrət etdiyi mövqelər, sözlər və vərdişlər var. Kişilər yataqda təcrübəsiz qadınlara dözə bilmirlər, xüsusilə yataqda düşüncəsiz davranmağı qəbul etmirlər. Kişilərin yataqda nifrət etdiyi vəziyyətləri öyrənmək istəyirsinizsə, buyurun oxuyun. Aile.lent.az kişilərin bəzi sirlərinin üstünə açıb.
– Yalnız uzanıb yatan qadınlar kişilər üçün çox cəzbedici görünmür. Altda olsanız belə, hərəkət halında olmanız kişilərin alovlanmasına səbəb olur. Amma tərpənməsəniz, kişi bundan zövq ala bilmir.
– Əgər üstdə sizsinizsə və tələsirsinizsə bu, kişinin xoşuna getməyəcək. Çünki etdiyiniz ani və sərt hərəkətlər nəticəsində onlar penisinin qırılmasından qorxur və gərginləşirlər. Kişinin cinsiyyət orqanı sümükdən olmasa da, əzələlərin sərt zərbələrlə əyildiyi məlumdur. Sizə qalan isə incə və diqqətli davranmaqdır.
– Dırnaqlarınızı kürəyinə keçirib dərin yaralar buraxmayın. Hər nə qədər seks əsnasında bu vəziyyət çox cəzbedici gəlsə də, hər şey bitdikdən sonra aynaya baxdığı zaman bu, onun heç xoşuna gəlməyəcək. İdman salonunda köynəyini çıxararkən, kişi yoldaşlarıyla evdə geyimsiz oturarkən narahat olacaq və yaralar keçənə qədər fikri onlarda qalacaq.
– Ombasından uzaq durun! Hər nə qədər budda və cinsi orqanda çox sayda sinir ucları olsa da və bu, bəzi hallarda zövq versə də, kişilər ombalarına uzanan əllərdən heç vaxt həzz almırlar.
– Hər nə qədər çox normal, qadının fərqində olmadan başına gələn bir hadisə olsa da və əsla utanılacaq bir vəziyyət olmasa da, kişilər vaginaya qaçan və daha sonra səsli bir şəkildə çölə çıxan hava axınına nifrət edirlər.
– Vaginanız çox quru olduğunda partnyorunuz sizin onu arzulamadığınızı düşünür. Əgər vagina islanmırsa və bu, artıq sizin üçün bir problemdirsə, sevgilinizə sürüşkənlik yaradan kremlərdən istifadəni təklif edin.