Kişilərin daxilində gizli saxladıqları bir sevgi idealı var
Kişilərin daxilində gizli saxladıqları bir sevgi idealı varIlk sevgi hisslər unudulmur və bu qarşılıqsız sevgi o qədər də yadda qalan deyil deyə,onun haqında həməşə xoş fikirləşirikvə bunu bir illuziya kimi qəbul edirik . Lakin sadəlövh saydığımız bu sevgini illər uzunu xatırlayacaqsınız. Qadınlara baxmayaraq kişilər ilk sevgilərini unutmurlar,onların haqında həməşə ideal fikirləşirlər, yəni yanlarında olsa daha xoşbəxt olacaqların xəyalırında canlandırırlar.Amma bu cox gec onların ilk sevdikləri qadın onların xəyalarında belə iz buraxır, sevgi deyəndə kişilər onun haqında fikirləşirlər.Həyatlarında ondan sonra başqasın sevsələrdə ona sevgini öyrədən qadın onların ürəyində ayrıca yer tutur və hər bunu zaman gizli saxlarlar . Amma bu çox gec. Artıq itirdikleri qadını geri döndərmək ücün gec qalmışlar.Bəzən kişilər əldə edə bilmədikləri qadını hec zaman unuda bilmirlər.Ola bilsin o qadını az sevsinlər amma daim yanında olmasını istərlər ,onu qısqanarlar kimsə ilə paylaşamağa razı olmazlar amma, o qadına yetərincə sevgidə verə bilmirlər.Bu onların daxili kişi qürürundan irəli gəlir.Deməki kişilərin daxilində gizli saxladıqları bir sevgi idealı vardır.