"Mənə yazmışdılar ki "Heç sağ-salamat qayıtmayasınız"' – Manaf Ağayev
Müğənni Manaf Ağayev sosial şəbəkədə təhqir yazan insanlarla bağlı danışıb.
Azxeber.comxəbər verir ki, "Həmin Zaur" verilişində danışan M.Ağayuev müğənnilərinən çox təhqirə məruz qalan peşə sahibləri olduğunu deyib:
"Bir dəfə hava limanında sənət dostlarımızla görüşmüşdük. Başqa şəhərə toyagedirdik. Dedim, gəlin, bir şəkil çəkdirək. Mirələm Mirələmov dedi ki, lazımdeyil. Dedim, əşşi nolacaq şəkildir də. Paylaşdım. Bir az sonra Mirələm başqabir səhifədən bir şərhi göstərdi. Bir nəfər yazmışdı:"Heç sağ-salamatqayıtmayasınız". Ondan sonra əlimi üzdüm. Rəhmətlik Zöhrə Abdullayevanın oğludünyasını dəyişəndəyazmışdılar:"Yaxşı oldu sənə, oğlun öldü. Özündənçox razı idin". Danışdıqca tüklərim biz-biz olur. Beləsinə nə deyəsən? Mənproblemlərimi göstərməyi sevmirəm. Çıxıb efirdə ağlamalıyam ki?! Problemimiözümdə yaşayıram. İnsanlar çox aqressivləşiblər. Hamıya qarşı belə rəylər yazırlar.Söyülməyən müğənni yoxdur, hələ şükürlüsü mənəm. Ölənə qədər də oxuyacağam.Allah mənə səs verib, sənət verib".