MİQ üzrə müsabiqənin müsahibə mərhələsinə start verilir
MİQ üzrə müsabiqənin müsahibə mərhələsinə start verilirBu gündən müəllimlərin işə qəbulu üzrə müsabiqənin vakansiya seçimi mərhələsində uğur qazanmış namizədlər üçün müsahibə mərhələsinə start verilir.
Təhsil İnstitutunun İnsan Resursları Mərkəzindən Milli.Az-a bildirilib ki, müsahibə mərhələsinə 5660 namizəd dəvət olunub.
Avqustun 18-dək davam edəcək müsahibələrdə namizədlərin peşəkar kompetensiyaları, psixoloji hazırlığı və ümumi dünyagörüşü müvafiq komissiya tərəfindən yoxlanılacaq. Müsahibə mərhələsində uğur qazanmış namizədlər ümumi təhsil müəssisələrində müddətsiz əmək müqaviləsi ilə çalışmaq imkanı qazanacaqlar.
Qeyd edək ki, namizədlər şəxsi səhifəsində qeyd olunan tarixdə müsahibə mərhələsində iştirak etmədiyi halda bu, tutduğu vakant yerdən imtina kimi qeydə alınacaq və həmin namizədlərin müddətli müqavilə ilə işə qəbul turlarında iştirakı təmin olunmayacaq.
Maraqlı     Baxılıb: 9099   Tarix: 09 avqust 2023
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az kosmetika mehsullari gözəllik məhsulları toy makiyaji sekilleri keks reseptləri veten haqqinda atalar sözü qara gavalinin faydalari lobya tursusu webnem tovuzlu porno novruz bayramına aid bakışta sekis mekteb