Müəllimlərin NƏZƏRİNƏ - İmtahan vaxtı açıqlandı
Müəllimlərin NƏZƏRİNƏ - İmtahan vaxtı açıqlandıTəhsilverənlərin sertifikatlaşdırılması prosesinin test imtahanı ilə bağlı məlumat iştirakçıların şəxsi kabinetlərinə göndərilib.
Bu barədə Milli.Az-a Təhsil İnstitutunun İnsan Resursları Mərkəzindən məlumat verilib. Bildirilib ki, avqustun 29-da ötənilki sertifikatlaşdırma prosesində ibtidai sinif üzrə uğur qazanmayan təhsilverənlər, avqust 31-də isə ibtidai sinif, Azərbaycan dili və ədəbiyyat fənni üzrə pedaqoji stajı 3 il olan təhsilverənlər, həmçinin könüllü şəkildə iştirak etmək istəyən 60 və daha yuxarı yaşda olan təhsilverənlər test imtahanı mərhələsinə cəlb olunacaqlar.
Müəllimlər portal.edu.az platformasından qeydiyyatdan keçərək "Sertifikatlaşdırma" bölməsinə daxil olmaqla test imtahanlarının vaxtı və yeri barədə məlumatlarla tanış ola bilərlər.
Maraqlı     Baxılıb: 3856   Tarix: 29 iyul 2023
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az adlarin menasi yemek reseptleri reseptler naina ibrahimova bagirsaqlari temizlemek ucun valideyn haqqinda dərslər azerbaycan xanim.az eqreb atalar sozu hakışta