Müəllimlərin NƏZƏRİNƏ - İmtahan vaxtı açıqlandı
Müəllimlərin NƏZƏRİNƏ - İmtahan vaxtı açıqlandıTəhsilverənlərin sertifikatlaşdırılması prosesinin test imtahanı ilə bağlı məlumat iştirakçıların şəxsi kabinetlərinə göndərilib.
Bu barədə Milli.Az-a Təhsil İnstitutunun İnsan Resursları Mərkəzindən məlumat verilib. Bildirilib ki, avqustun 29-da ötənilki sertifikatlaşdırma prosesində ibtidai sinif üzrə uğur qazanmayan təhsilverənlər, avqust 31-də isə ibtidai sinif, Azərbaycan dili və ədəbiyyat fənni üzrə pedaqoji stajı 3 il olan təhsilverənlər, həmçinin könüllü şəkildə iştirak etmək istəyən 60 və daha yuxarı yaşda olan təhsilverənlər test imtahanı mərhələsinə cəlb olunacaqlar.
Maraqlı     Baxılıb: 4756   Tarix: 29 iyul 2023
yay geyimləri 2026 sac duzumleri hamilelikde qidalanma əkizlər bürcü qadinlar haqqinda maraqli melumatlar düzgün qidalanma mətbəx kosmetika qurd ve quzu arıqla mekteb bakire lakonizm