Qadınlar yataqda bu cür fantaziyalar qurur - KİŞİLƏR, DİQQƏT
Qadınlar yataqda bu cür fantaziyalar qurur - KİŞİLƏR, DİQQƏTBir çox qadın cinsi həyatını fantaziyalarındakı kimi reallaşdırmağa çalışır. Məhz fantaziyalarını yataqda tətbiq etmək istəyən qadınlar fərqli, bir az dəlisov kimi tanınır. Aile.lent.az qadınların bir neçə fantaziyasını təqdim edir.
Xəyallarımdakı yad adam
Bir çox qadın tanımadığı, sirli bir xariciylə qarşılaşmanın və yalnız sekslə məşğul olduqdan sonra ayrılmağın xəyalını qurur.
Artıq başçı mənəm
Bir çox qadın xəyallarında tərəf müqabilinə hökm etmək, hətta ona əziyyət verib, istəklərini yerinə yetirməsi üçün yalvarmasını istəyir. Bu fantaziya onların dominant olma istəyindən irəli gəlir.
Tamaşaçı olmaq
Qadınların çoxu etdiyi hər davranışın ətrafındakı insanlar tərəfindən qəbul və təqdir edilməsini istəyir. Bu cür qadınlar seks zamanı da izlənilmək, hətta bəlkə də alqışlanmaq istəyir.
Əmr et
Bəzi qadınlar tərəf müqabillərinin onları istiqamətləndirməsini və yataqda məsləhət verməyini istəyir. Bu, onları daha çox ehtiraslandırır.
Bəxşişə layiqəm
Qadınların çoxu bir striptiz rəqqası və ya fahişə kimi davranmaq xəyalını qurur. Mütəxəssislərin fikrincə, bu cür fantaziyalar uğurlu iş karyeraları olan, lakin stressli və darıxdırıcı bir iş həyatına sahib olan qadınlar arasında məşhurdur.
Bir gəcəlik kişi olmaq
Qəribə də olsa, qadınların çoxu bir gəcəliyinə kişiyə çevrilmək və penisə sahib olmaq istəyir. Bu, çox qəribə bir fantaziya kimi görünə bilər. Demək ki, siz toplumdan çox kənardasınız.
Bakirə kimi
Qadınların xoşladığı xəyallardan biri də yenidən bakirə olmaqdır. Hər şeydən xəbərsiz bakirə qız olmaq və ilk gecəni təcrübəli, yaraşıqlı bir kişi ilə keçirmək bir çox qadının qurduğu xəyallardan biridir.
Rentgen
Bəzi qadınlar başqalarının cinsi münasibətlərini izləməyi sevir, hətta bu, onları ehtiraslandırır. Bu fantaziyanı quran qadınlar sanki başqasının evinin pəncərəsindən onların yataq otaqlarına baxırmış kimi xəyal qurur.