Röyanın Xalq artisti kimi ilk layihəsi: "Dedin yox" - VİDEO
Röyanın Xalq artisti kimi ilk layihəsi: "Dedin yox" - VİDEOMüğənni Röya Ayxan Xalq artisti kimi ilk layihəsini təqdim edib.
Open.az xəbər verir ki, sənətçi bu dəfə Əməkdar artist Ədalət Şükürovun repertuarına müraciət edərək "Dedin yox" mahnısını ifa edib.
Sözləri və musiqisi Şükürova məxsus bəstəyə kiçik dəyişiklik edilərək bir misra əlavə olunub. Müəllifi Tural Manaflı olan şeir R. Ayxan tərəfindən səsləndirilib. Xalq artisti sözügedən bəstəni ekranlaşdırmaq üçün rejissor Fərhad Əliyə müraciət edib, klipin çəkilişləri Bakıda baş tutub.
Sözügedən layihə Röya Ayxanın "YouTube" səhifəsində yayımlanıb. Bundan əlavə, mahnı "Apple Music", "Spotify", "Deezer", "Muud" kimi musiqi yükləmə platformalarında öz yerini tapıb.
Qeyd edək ki, Ə. Şükürov sözügedən mahnını 2014-cü ildə ifa edib.
Şou Biznes     Baxılıb: 1978   Tarix: 12 noyabr 2019
reseptler toy makiyaji sekilleri qadin dunyasi pol breqq çimərlik dəbi yumurtlama dovru cins salvarlar facebook kosmetika suni mayalanma burcler haqqinda novruz bayrami yumurta opusme