Toy qabağı sms-ə görə atılan gəlin görün nə etdi - VİDEO
Toy qabağı sms-ə görə atılan gəlin görün nə etdi - VİDEO2 il nişanlı qalan Kayli Manulakın nəhayət ki, toy günü gəlib çatıb.
Toya xüsusi təmtəraqla hazırlaşan Kayli arzuladığı gəlinlik libasını geyinməyə macal tapmamış bəy onu atıb. Səbəb isə sms olub. Toy ərəfəsində tərk edilmək istənilən qız üçün ağır zərbədir.
Kayli çəkdiyi əzabı yaddaqalan, şən bir hadisəyə çevirmək qərarına gəlib.
Qız gəlin donunu yararsız hala salmaqistəyib. Bu məqsədlə o, bütün rəfiqələrini də başına toplayaraq ağ gəlinlikdə rəng festivalına yollanıb. Qızlar geyimlərinə heyfislənməyərək başdan-ayağa paltarlarını rənglənməsinə şərait yaradıblar.
"Günümün kədərli olmasını istəmədim. Sadəcə əylənmək istədim. Bu isə məni çox mıhkəmləndirdi", — gəlin deyib.
Qaçmış bəyə isə "təşəkkür" edən Kayli onun vaxtında getdiyini və buna görə də əsl xoşbəxtliyini tapdığını vurğulayıb. Necə deyərlər, xöşbəxtlik - ən yaxşı qisasdır.
Maraqlı     Baxılıb: 3828   Tarix: 21 noyabr 2015
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az geyim necə seçməli qaşların formalari reseptler prostat elm bilik haqqinda atalar sözləri kişi sağlamlığı ana haqqinda atalar sözləri nizami gencevi aydin sani birlik haqqinda şebnem tovuzlu bakire