"WhatsApp"ın son versiyasında YENİLİK
"WhatsApp" tərtibatçı komandası özündə "Status" ların yaradılması menyusunda bəzi qrafik dəyişiklikləri ehtiva edən yeniləmə buraxı.
Publika.az xəbər verir ki, bu barədə WABetaInfo portalı yazır.
Bildirilir ki, proqramın 2.22.11.13 nömrəli son versiyasında "Statuslar" dərc edilərkən smayliklər, mətn, şrift və mətn fonunun əlavə edilməsi düymələri ekranın yuxarı sağ küncünə köçürülüb. Daha əvvəl bu bu funksiyalar aşağı sol küncdə yerləşdirilirdi.
Bundan əlavə, "statuslar"-ın yaradılması menyusuna sürətli məxfilik parametrləri əlavə edilib. İndi istifadəçilər yerləşdirilən "status"ları kimin görə biləcəyini seçə bilərlər.
"WhatsApp"ın 2.22.11.12 versiyası artıq "Android" əməliyyat sistemi ilə işləyən smartfonlarda messencerin beta-testçiləri üçün əlçatandır. Hazırda messencerin stabil versiyasında yenilənmiş menyunun görünmə vaxtı barədə məlumat yoxdur.
Maraqlı     Baxılıb: 1978   Tarix: 15 may 2022
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az toy makiyajlari geyim şəkilləri reseptler ev dizaynlari qonaq otagi kakos yaginin saca faydalari cavanlasdirici maskalar sizanaqlar sekis salam cantalar kahfe falı dovsan