Xanımların ayaq forması onların gizlətdikləri sirri aşkar edir, onlar yataqda...
Xanımların ayaq forması onların gizlətdikləri sirri aşkar edir, onlar yataqda...Ayaq forması,qadının yataqda necə olmasından xəbər verir. Bunda təəccüblü heç nə yoxdur: hər şey anatomiya biliklərində və onun hormonal xüsusiyyətləriylə insanın konstitusiyası ilə əlaqəlidir.
Variant A
Ayaqlar bir-birinə kip yanaşır və yalnız azca aralıdır, hansı ki, təxminən topuqdan başlanır .
Yayılmış belə bir fikir var ki , ayaqların arasında daha az aralı olarsa, bu daha yaxşıdır.
Bəli, bir qayda olaraq, belə qadınlar – çox zərif və elastikdilər. Belə qadınlar kişiləri cəlb edirlər.
Həmçinin hesab edilir ki, belə ayaqların sahibələri kifayət qədər utancaqdır, onlar təşəbbüs göstərməyi sevmirlər və gözləyirlər ki, kişi özü bütün işi öhtəsinə götürsün. Bu ola bilər əməkdaşlıq münasibətləri üçün bir az təhlükəlidir, çünki belə davranış kişini darıxdıra bilər. Ona görə belə ayaqların sahibələrinə, daha çox fəallıq göstərmək lazımdır.
Variant B
Ayaqlar kip birləşmir tək təmas nöqtəsi – topuqlardır.
Bu tip ayaqlı qızlar A variantı ilə tam ziddiyyətidirlər! Bu qadınlar həmişə axtarışdadır. Onlar yeni təcrübə əldə etməyi sevirlər , cinsi münasibətlərdə oyun elementi onların xoşuna gəlir. Onlar çox asanlıqla partnyorla münasibətlərdə aparıcı rolu öz üzərlərinə götürməyə hazırdır. Onların bədəninin fiziki quruluşu ən müxtəlif sınaqlar etməyə imkan verir.
Kişilər adətən məhz bu tip qadınları çox sevirlər çünki çox maraqlı pozalar onlarla mümkündür. Ancaq həddən artıq cəsarətli olmaları kişiləri qorxuda bilər. Buna görə də belə ayağa sahib olan qadınlara özünə nəzarət etməyi öyrənmək lazımdır.
Bu xəbərləri də oxuyun:
23 yaşlı boşanmış xanımın sinif yoldaşı tərəfindən aldadılaraq yaşadığı dəhşətlər - mütləq oxuyun!
Mədət Quliyevin oğlu anası ilə YENİ fotolarını paylaşdı (FOTO)
Xoşqədəm 19 il əvvəlki şəklini paylaşdı, özünü görün kimə bənzətdi (FOTO)