Astroloji proqnoz - 02 may
Astroloji proqnoz - 02 mayQoç - Yeni biliklər və məlumatlar əldə etmək üçün münasib zamandır. Təcrübənizi artırın.
Buğa - Bir sıra məsələlərin həllinin öhdəsindən asanlıqla gələcəksiniz. Yaxın ətrafınızdakı insanları yeni ideyalar və dəqiq müşahidələrlə təəccübləndirə bilərsiniz.
Əkizlər - Xırdalıqlara və detallara başdansovdu yanaşmayın. Rəğbət bəsləmədiyiniz insana yardım üçün müraciət etmək məcburiyyətində qalacaqsınız.
Xərçəng - Günün ikinci yarısı səyahət və ya uzaq səfərlər üçün deyil. Yolda xoşagəlməz hadisə baş verə bilər. Axşam saatlarını dostlarla keçirin.
Şir - Qarşınızda böyük perspektivlər var. Başqalarının görə bilmədikləri və imtina etdikləri işi yerinə yetirərək uğur qazanacaqsınız.
Qız - İdeyalarınız pis deyil. Məqsədə çatmaq üçün başqalarının təcrübəsindən yararlana bilərsiniz. Uğurlar gözləntilərinizdən də artıq olacaq.
Tərəzi - Günün ilk yarısında bəzi aktual məsələlərin həllində çətinliklər yaranacaq. Ev işləri və ailə qayğıları diqqəti cəmləməyə mane olacaq. Günün ikinci yarısında işdə rəhbərliyin kəskin narazılığına səbəb ola bilərsiniz.
Əqrəb - Çoxdankı plan və ya məqsədlərdən birinin reallaşdırılması üçün əlverişli zamandır. Peşəkar fəaliyyət müstəvisindəki maneələri dəf edin.
Oxatan - Xoş gündür. Başladığınız işləri uğurla başa vuracaqsınız. Xoş sürprizlər gözlənilir.
Oğlaq - Günün ilk yarısında emosiyalarınıza nəzarət edin. Yaxın ətrafınızdakı insanları qıcıqlandırmayın. Soyuqqanlı və məntiqli olsanız, yaranan problemləri həll edə bilərsiniz.
Dolça - Yaxınlarınız sizə yardım edəcəklər. Dəstək gözləmədiyiniz insanlar bu gün yanınızda olacaqlar. Günün ikinci yarısında nəzərdə tutulan işlərin bəziləri alınmaya bilər.
Balıq - Mühüm işlər görmək fikriniz varsa, ertələyin. Görüşlər ümidləri doğrultmayacaq. Köhnə dost və ya sevdiyiniz insanla danışıq zamanı diqqətli olun.
Maraqlı     Baxılıb: 2648   Tarix: 02 may 2016
gözəllik məhsulları yay geyimləri 2026 yaz geyimleri 2026 qış tədarükü salatlar alma cemli piroq tehsile aid atalar sözləri baliq qulagi dan el isleri kosmetika irem derici layla aydin sani bir arzum var zencefil