Baş barmağın duruşu sizin və yaxınlarınız haqqında elə şeylər deyir ki...
Baş barmağın duruşu sizin və yaxınlarınız haqqında elə şeylər deyir ki...Əllərin köməyi ilə özünü dərk etmək cəhdi hələ 2000-ci ildə qeyd edilmişdir. Məhz bu dövrdə xiromantiya haqqında ilk təcrübələrə rast gəlinir . Bu gün bu elmə güclü maraq yaranıb. İnsanlara əllər və onların zahiri görünüşünün xətlərinə görə öz xarakterini dərk etmək maraqlıdır.
Əgər böyük barmaq bir az geri əyilərsə və qövsü xatırladarsa, bu onun sahibinin incə və həssas təbiətinə şahidlik edir. Belə insanlar həmişə işə yaradıcılıqla yaxınlaşırlar, həmçinin zadəgan xarakterinə və böyük dözümə malikdirlər.
Əgər baş barmaq, əyilmirsə, bu inada və onun sahibinin
möhkəm xarakterinə şahidlik edir. Onlar liderlərdir, hansılar ki, böyük məsuliyyəti öz üzərinə götürməyə həmişə hazırdırlar.
Hər bir insanda güclü və zəif barmaqlar var. Bərabər, yuxarı qalxmağa cəhd edən — güclü barmaqdır. Əyilmiş, azca əyilən başqa barmağsa — zəifdir. Güclü böyük barmaq peşəkar müvəffəqiyyətə cəhd haqqında danışır .
Güclü şəhadət barmağı hakimiyyətə cəhdə şahidlik edir. Güclü orta barmaq öz sahibini xarakterizə edir necə fövqəladə məsuliyyətli insan olduğunu göstərir.
Güclü adsız barmaq yaradıcılıq və özünü ifadə etmə üçün cavabdehdir. Güclü çeçələ barmaq — ünsiyyətli şəxsiyyət əlamətidir.
Daha diqqətli öz barmaqlarınızda dırnaqların formasına baxın. Dəyirmi forma harmoniyaya və qarşılıqlı anlaşmaya nail olmaq cəhdinə şahidlik edir.
Kvadrat forma qeyri-müəyyənliyə dəqiqliyə və neqativ münasibətə işarədir. Kürək şəkilli dırnaqların sahibləri yaradıcılıq məsələlərini sevirlər və ətalətə nifrət edirlər.
Dırnaqların itilənmiş forması idealistlərə məxsusdur . Belə dırnaqlarla insan zəhmətsevən və şəndir, amma bəzən səbirsizliyin və təlaşın dalğası onu örtür.
Maraqlı     Baxılıb: 3110   Tarix: 18 oktyabr 2017
hamilelikde qidalanma sac duzumleri gelinlikler toy ucun maraqli ideyalar salatlarin dizayni displaziya uşaqlara yemək hazırlama kosmetika hüzeyir hacibəyov oyunlar maska kondom nedir baldıza aid hakışta