21 yaşlı model: 'Yaşca böyük kişiləri sevməyə üstünlük verirəm
Türkiyəli aparıcı və müğənni Defne Samyelinin 21 yaşlı qızı Derin Talu sosial şəbəkələrdəki videoları və açıqlamaları ilə diqqət çəkir.  . Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Talu həyatında olacaq kişidə axtardığ
Türkiyəli aktyor fanatı ilə nişanlandı - FOTO
39 yaşlı məşhur türkiyəli aktyor Taner Rumeli evlənmək üçün ilk addımını atıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Ceyda Aşıkla uzun müddətdir sevgili olan Taner Rumeli nişanlanıb. Tekirdağda təşkil edilən evlili
Sevgilisi koreyalı aktrisanın intiharında günahlandırılır
Cənubi Koreyanın məşhur aktyoru Kim Soo-hyun gənc yaşda intihar edən keçmiş sevgilisi Kim Sae-ron haqqında səsləndirilən şok iddialara mətbuat konfransı ilə cavab verib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyor, Ki
Nesrinlə Pamir Santoriniyə tətilə yollanıb
Rol aldıqları serialda tərəf müqabili olan və eşq yaşamağa başlayan azərbaycanlı aktrisa Nesrin Cavadzadə Pamir Pekin cütlüyü tətilə yollanmağa hazırlaşır. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, şəxsi həyatını özə
Hafsanur iki reklamdan sərvət qazanıb
Yeni nəslin uğurlu aktrisalarından olan Hafsanur Sancaktutan həm aktyorluğu, həm də təbii gözəlliyi ilə reklam şirkətlərinin diqqət mərkəzindədir. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, bu il bir saç baxım markası v
Azərbaycan 'Avroviziya'da nə vaxt çıxış edəcək? - SİYAHI
Azərbaycan "Avroviziya 2025"in birinci yarımfinalında 10 nömrə ilə çıxış edəcək. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə müsabiqənin rəsmi saytı məlumat yayıb. Eyni yarımfinalda Azərbaycanla yanaşı daha 15 ölkə
Məlahət Abbasova: 'Mehriban Ələkbərzadə öz yalnızlığının, uğursuzluğunun intiqamını sənət adamlarından alır' - MÜSAHİBƏ
Türkiyədə fəaliyyət göstərən Əməkdar incəsənət xadimi, tanınmış aktyor Məlahət Abbasova "Teleqraf" İnformasiya Agentliyinin suallarını cavablandırıb. - Məlahət xanım, "Kanal 7"də yayımlanan "Esaret"
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az adlarin menasi toy makiyaji sekilleri yay geyimləri 2025 dogusdan sonra matkanin yigilmasi her sey daxil bürclər gündəlik şirniyyat ve tortlar yuxuda qara ilan gormek zencefil kondom statuslar novruz bayramina aid hakistalar