Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTO
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOBiG.AZ bu dəfə film çəkilişləri zamanı başlayan sevgi münasibətlərini araşıdırdı.
Həmən aktyorların təqdim edir.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOTuba Büyüküstün və Onur Saylak "Gönülçelen" serialının çəkilişləri zamanı tanış olublar. Ssenari gərəyi Onur Tubanı sevsə də qarşılıq ala bilmir. Serialdan sonra Parisdə evlənən ikilinin hazırda Topraq və Maya adında əkiz qızları var.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOMəhşur cütlüklərdən olan Tom Cruise və Nicole Kidman 1990-ci ildə "Days of Thunder" adlı filmin çəkilişləri zaman tanış olublar. Çəkil meydançasında başlayan gizlin odlu baxışlar sonda toy düyün ilə bitib. Filmdə dəlisov sürücü Tom xəstəxanaya düşür onu cətin vəziyyətdən isə cazibədar həkim Kidman xilas edir. Çəkilişlərdən dərhal sonra Tom Cruise həyat yoldaşı Mimi Rodgersdən ayrılıb Nicole ilə ailə həyatı qurur.Keryeraları pik həddində olan zaman müəmmalı olaraq 2001-ci ildə ailə həyatına son qoydurlar. Heç bir şərh belə söyləmədilər.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTO2005-ci ilin sonunda efirə verilən "Mister and Missis Smith" filmində bir birinə əks olan iki agent həyat yoldaşı rollarını ifa edən cazibədar Brad Pitt və Angelina Jolie eşq yaşamağa başlayıblar. 2003-cü ildə start verən çəkilişlər 2005-ci ilin yanvar ayında birib. Elə məhz 2005-ci ilin yanvar ayında Jennifer Aniston Brad Pitt ilə münasibətlərinə son qoyması barədə sensasiyon xəbər verdi.
Həmin aydan etibarən Brad Pitt Abgelina ilə qeyri rəsmi olaraq ailə həyatına başladı və may ayının 27-si 2006-cı ildə isə ilk körpələri Shiylo Jolie Pitt dünyaya gəldi. Hal hazırda onların 6 uşaqları var 3 doğma 3 götürüb saxlanılan. Qeyri rəsmi olaraq ailə həyatı sürən və 6 uşaq sahibi olmaq məharətinizi alqışlayıram Jolie və Pitt *18
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOJonni Depp və Winona Riderin qızğın məhəbbəti 1990-cı ildə "Edward Scissorhands" adlı filmin çəkilişləri zaman başlayıb.Filmdə qeyri adi obraz ia edən Jonni depin əlləri kəsici alətlərdən ibarət olur və gənc bir qıza aşıq olur. Gənc qızda öz növbəsində sevgisini ondan əsirgəmir. Film çəkilişləri bitsə belə onlar bir an olsada ayrılmayıblar.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTO"Min bir gecə" serialında evli cütlüyü canlandıran Bergüzar Korel və Halit Ergenc də film bitdikdən sonra evləniblər. H.Ergenc rol yoldaşı ilə evlənmək üçün birinci həyat yoldaşından da ayrılıb.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOTürkiyəli aktyor Kadir Doğulu ilə həmkarı Neslihan Atagül ilə elə film çəkilişləri zamanı tanış olub.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOÜmumiyyətlə serial sevgilərinin real həyata keçməsinin şahidi tez-tez oluruq. Türkiyədə çəkiliş meydançasında öz sevgilisini, həyat yoldaşını tapan məşhurların sayı kifayət qədər çoxdur. Məsələn, "türk kinosunun sultanı" adlandırılan Türkan Şoray həyat yoldaşı Cihan Ünalla film çəkilişlərin birində tanış olub.
Film çəkilişlərindən evliliyə gedən yol - Bu məşhurlar bir-birlərinə kinoda aşiq olub evləndi - FOTOTürkiyənin, eləcə də, dünyanın məşhur ulduzları Fahriye Evcen və Burak Özçivit 3 illik sevgi münasibətlərindən sonra Sait Halim Paşa Sahilində toy ediblər.
Maraqlı     Baxılıb: 2762   Tarix: 06 yanvar 2018
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az yaz geyimleri 2025 qadin dunyasi gelinlikler xinayaxdi hakista kişi xəyanəti kesmikli koke üz maskaları xocali baldiza aid uşaq şeirləri sekis dolça