Kişinin ağlını başından almaq istəyirsinizsə, onu... – QADINLAR OXUSUN
Kişinin ağlını başından almaq istəyirsinizsə, onu... – QADINLAR OXUSUNSeksuallıq bir çox qadına doğuşdan verilən bir xüsusiyyətdir. Lakin bəziləri seksuallığını necə istifadə edəcəyini bilmir. Bir kişinin ağlını başından almaq istəyirsinizsə, seksuallığınızdan istifadə edin. Aile.lent.az bunun üçün tətbiq edə biləcəyiniz bir neçə sadə ipucu ilə sizi xanımları tanış edir. İnanın, kişilər bunların qarşısında dayana bilmir.
Dodaqlarınızı yüngülcə dişləyin
Dodaqlarınızı yüngülcə dişlədikdə kişinin diqqətini dodaqlarınıza çəkərək ağlını başından alırsınız.
Hamar dəri
Hamar bir dəridən daha seksual nə ola bilər? Buna görə də lap qədim zamanlardan indiyədək qadınlar bədənlərindəki tükləri təmizləyirlər.
Boynu və qulaqları açıq saxlayan saç modelləri
Boyun və qulaqlarımızı ortaya çıxaran yığılmış saç modelləri qadında seksual bir imic yaradır.
Kişinin köynəyini geyinmək
Kişinin paltarını geyindikdə ona "səni bədənimdə istəyirəm" mesajı verirsiniz.
Özünəinam
Özünü seksual hiss edən qadın içəri girdikdə hər kəs dönüb baxar.
Çiyni açıq geyimlər
Aşağı endirilmiş çiyinlər zəriflik və seksual görünüş verir. Bununla yanaşı, kişilərdə qadını qucaqlama və qoruma instinkti yaradır.
Hündür daban ayaqqabı ilə düzgün yerimək
Qadın hündür daban ayaqqabıda gözəl və cazibədar görünmək istəyirsə, gözəl yeridiyindən əmin olmalıdır.
Seksual səs tonu
Merlin Monro kimi nəfəsli səs tonları kişiləri ovsunlayır. Məşhur ulduzun müasirləri Monronun səsinin kişilərə afrodizyak təsiri etdiyini deyirlər.
Fərqli üslub
Yaradıcı stilə malik və gözəgəlimli qadınlar kişilərdə onları yaxından tanıma istəyi oyadır.
Dolğun dodaqlar
Dolğun dodaqlar hər zaman qadın gözəlliyinin simvollarından biri olub. Lakin bilərəkdən dodaqları önə çıxarmaq cəhdi seksual görünmür.
Zəriflik
Zəriflik qadına mükəmməl bir tarazlıq gətirir. Seksuallığınızı nə olduqca çox ortaya çıxarır, nə də gizlədir.
İdman lasinləri
Lasinlər qadın siluetini ortaya çıxardığı üçün kişilər tərəfindən cazibədar hesab edilir. Lakin idman salonu xaricində geyinildikdə bütün təbiiliyini və sehrini itirir.
Çillər
Uşaqlıqla əlaqələndirilən çillər qadınlara qadınsayağı bir görünüş verir.
Təbii makiyaj
İnanın, qat-qat tonal krem ​​sürtüb, gözlərinizi makiyajla örtməklə seksual görünmürsünüz.
Eynək
Qatı və əlçatmaz bir imic yaradan eynək kişiləri maqnit kimi çəkir.
Ürəkdən gələn gülüş və təbəssüm
Kişilər duyğularını azad və açıqca ifadə edən qadınlar qarşısında dayana bilmirlər.