Qadınlar, yataqda bu səhvlərə yol verməyin!
Qadınlar, yataqda bu səhvlərə yol verməyin!"Ərinizin sevdiyi xanımsız!". Bunu heç vaxt unutmayın.
Qadinsayti.az qadınların yataqda yol verdiyi səhvləri təqdim edir.
Ana maskası arxasında gizlənmək. Analıq dünyada ən müqəddəs kimlik ola bilər, ancaq onun sizə yüklədiyi aseksual yükü yataq otağına girərkən qapının arxasında buraxmalısız. Əriniz üçün siz həələ uşaqlar doğmadan əvvəl tanıyıb sevdiyi xanımsız. Buna görə yataq otağına girərkən sloqanınız "Analıq out, Merlin Manro in" olmalıdır. Xoşbəxt valideynlər xoşbəxt uşaqlar böyüdür.
Yataqda ölü balıq təqlidi etmək. Ayıb şeylər etməkdən utanmayın. Canlı olun. Bir çox yeniliyə açıq olun.
Qadınlığını unutmaq. Əriniz, ya sevgilinizlə rəfiqəniz kimi davranmaqdan əl çəkin. Bir çox qadının etdiyi yanlışlardan biri də münasibəti irəlilədikdən sonra özüylə bağlı hər şeyi kişi ilə bölüşmək istəməsidir. Tük təmizləmə, menstruasiya haqqında danışmamağa çalışın. Ülgücləriniz ortaq olmasın. Qadının qadınlığını qoruması üçün bir az gizliliyi olmalıdır.
Yoldaşınız yatağa girərkən dostu ilə yatağa girirmiş kimi hiss etməməlidir. Sizə olan arzusunun davam etməsini istəyirsizsə, şəxsiliyinizi qorumalısız.
Ərinizin porno izlmək istəyini tənqid etməyin. Sizə əxlaqsız görünən bu şey onların böyüyərkən kişi olma mədəniyyətinin bir parçasıdır.
Erotik filmləri birgə izləmək yataq otağı həyatınızı olduqca şənləndirəcək.
Yaxınlıq zamanı susqun qalmaq. Kişilərin təhrik olunmaq üçün eşitməyə, görməyə ehtiyacı var.
Bir az da ədəbsiz olmaq sizə xoşbəxtlik yaşadırsa, utanmayın. Onlar bunu sevir.
Bədən haqqında mənfi düşüncələrə sahib olmaq. O, sizi olduğunuz kimi sevdi, bəyəndi, sizin də özünüzü olduğunuz kimi sevib bəyənməniz sizi xilas edəcək. Qısa, ya uzun, kök, ya arıq fərq etməz, o, sizinlə olduğunuz kim birlikdə olmaq istəyir.
Başqa qadınları alçaltmaq, təhqir etmək. Ərinizin bəyəndiyi, "gözəl" dediyi başqa qadın, aktrisa haqqında təhqirlər söyləməniz düzgün deyil.
Seks hər şeyin zəmanəti deyil. Qadınlar istədikləri şeyi kişiyə qəbul etdirmək üçün yataqdan istifadə edirlər. Ancaq sevgisini artırmaq, istədiyinizi əldə etmək üçün cinsəlliyi təmin etməniz kömək etməyəcək. Münasibətinizi ayaqdaykən idarə edin.
Onu incitməyin. Kişilər sərtliyi sevə bilər, ancaq hər zaman deyil.
Ön sevişmə istəyirsizsə, kişilər də onun bədənini tanımanızı istiyə bilər. Kişilərin erogen bölgələri çoxdur. Boynundan başlayaraq kəşf edə bilərsiz. Kişini yataqdaykən çox yükləmək yerinə bir az da siz onun üzərində işləməyə çalışmalısız. Aile.lent.az