b) Filmə və ya partiyə gedərik
c) Dostlarımızla yaxşı əylənərik
d) Heç bir şey edə bilməz və sıxılarıq
Nəticələr:
A və B variantı çoxluq təşkil edirsə:
Siz davamlı olaraq onu fikirləşirsiniz. Lakin sıxılmayın o da sizi fikirləşir. Xırda və əhəmiyyətsiz problemləri həll edə bilirsiniz. İkinizin də dinləmə qabiliyyəti çox yüksəkdir. Sevincinizi və kədərinizi bir-birinizlə paylaşmağı bacarırsınız. Onu dəli kimi sevirsiniz çünki ortaq xüsusiyətləriniz çoxdur. Bu sizi daha da bağlayır və sevginizi möhkəmləndirir. Çalışın bu münasibətləri qoruyub saxlayın.
C və D variantı çoxluq təşkil edirsə:
Sizin sevgi münasibətləriniz yaxşı deyil. Xırda problemləri belə həll edə bilmirsiniz. Bu xüsusiyyətləriniz sizin münasibətləri daha da kəskinləşdirir. Ciddi münasibətlərə ümid etmək məsləhət görülmür. Onun sizə olan simpatıyası ötəri bir hissidir.
Maraqlı     Baxılıb: 2458   Tarix: 06 sentyabr 2016
qadin sayti gözəllik məhsulları geymler 2026 salatlarin bezedilmesi şalvar modelləri kakos yaginin saca faydalari qış ayaqqabıları kosmetika həmidə oglaq novruz bayramina aid hakista qizliq perdesi sirniyatlar