Yuxusunda pişik görən adamın, qadın və kişi cinsiyyətinə malik olmasına görə yuxunun təbirləri dəyişir. Əgər bu yuxunu görən adam bir kişisə, bu kişinin normal həyatında diqqətsiz bir şəxsiyyətə sahib olduğu, ətrafındak
Axşam saatlarında ilıq duş qəbul etmək və yuxu gigiyenasına əməl etmək daha tez yuxuya getməyə kömək edir. -ın məlumatına görə, bu barədə rusiyalı terapevt İvan Eremenko "Podmoskovye seqodnya" nəşrinə açıqlamasınd
Düzgün şəkildə oruc tutan insanların qan analizlərində HDL dediyimiz bədən üçün xeyirli olan, damarlarda xolesterol yığıntısı - düyünlərin əmələ gəlməsini önləyən, beləcə bizi ürək-damar xəstəliklərinə qarşı qoruyan xüsus
Mütəxəssislər hazır və paketlənmiş şorbalarla bağlı xəbərdarlıq ediblər. xəbər verir ki, araşdırmalara görə, xüsusilə tez hazırlanan toz şorbaların tərkibində yüksək miqdarda duz, konservant və dad gücləndiricilər mövcuddur
Dişləri hər gün fırçalamaq sağlamlıq üçün vacibdir. Ancaq bir çox insan bunu düzgün qaydada etmir. Nəticədə dişlər tam təmizlənmir və diş əti problemləri yarana bilər. 1. Çox sərt fırçalamaq. Dişləri güclü basaraq fırçalama
Yatmazdan əvvəl zeytun yağı və limon "shot"u içməyin möcüzəvi təsirləri
Sağlam qidalanma mütəxəssislərinin və məşhurların tez-tez tövsiyə etdiyi zeytun yağı-limon qarışığı, sadəcə salat sousu deyil, həm də güclü bir detoks vasitəsidir. Yatmazdan əvvəl qəbul edilən bir qaşıq zeytun yağı və bi
reseptler geyim şəkilləri makiyaj instagram praktik məsləhətlər hekayələr sevgi uşaqlar üçün geyim 2026 kosmetika qardasa aid haxistalar gözellik laylalar novruz bayramina aid hakisdalar zencefil