Stilin olması bir çox üstünlüklərə malikdir. Ən azından öz seçimlərini başa düşürsən, mağazaya gedəndə minlərlə çeşid arasından asanlıqla seçim edə bilir və çox nadir hallarda lazımsız əşyalara pul xərcləyirsən. Həmçinin satıcının və ya dostunun təklif etdiyi məsləhətlərdən asanlıqla imtina edə bilirsən.
Zövq duyumu olmayan xanımlar isə mağazada alış-veriş edərkən seçim etməkdə həmişə çətinlik çəkir, nə alacağını bilmir. Bir sözlə, başını itirir...
Qarderobdakı geyimlərin çoxunu geyinmirsinizsə
Zəngin qarderoba sahib olmaq və yaxşı geyinə bilməmək həqiqətən böyük problemdir. Yadda saxlayın ki, zövq duyumu olan şəxs imicində ən kiçik detallara qədər düşünür və yalnız bəyəndiyi şeyləri alır. Əlavə olaraq, onun kolleksiyasındakı paltarların çoxu bir-biri ilə mükəmməl uyğunlaşır, xaotik şkaf isə ancaq zövqsüzlükdən xəbər verir.
Trendlərə dərhal təslim olursunuzsa
Moda diktatorları da bəzən səhv edirlər, amma onlara hər il həvəslə pul ödəyən milyonlarla qadın həmişə tapılacaq. Əgər büdcəniz limitsizdirsə, ən son dəb tendensiyalarını özünüzə icazə verə bilərsiniz. Yox əgər büdcəniz azdırsa, belə olan halda sizcə, dəbdən tez düşən məhsullara pul xərcləməyə dəyər? Keyfiyyətli və hər şeylə uzlaşan universal qarderob yaradın və onu zamanla heç kimə bənzəməyən orijinal detallarla tamamlayın. (publika.az)
Maraqlı     Baxılıb: 2554   Tarix: 25 mart 2019
gelinlikler yaz geyimleri 2026 qadin sayti xina haqqinda melumat hamileliyi pozmaq ucun onkologiya süfrə bəzədilməsi kosmetika qz eviyçun hakışta veten haqqinda atalar sozu ariqla opusme xocali