Biznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLAR
Biznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLARHazırda keçirilən xınayaxdısından Lent.az-a açıqlama verən ifaçı bildirib ki, bu gününə şou-biznesdə olan rəfiqələrini çağırmayıb:
"Bu gün xınayaxdıma yalnız yaxın rəfiqələrimi çağırmışam. Demək olar ki, şou-biznesdən çox adam çağırmamışam. 7 ildir ki, sevdiyim şəxslə ailə qururam. Özünün şəxsi biznesi var. Mənim də 5 klipimin rejissoru olub. Sənətimə, özümə dəstəkdir. O, məni, mən onu sevirəm. İnşallah, aprelin 12-də toyumuz olacaq. Allah hamını xoşbəxt eləsin".
Qeyd edək ki, 1988-ci ildə anadan olan L.Ramazanlı 1985-ci ildə anadan olan Kamran Aydınovla ailə qurur.
Biznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLARBiznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLARBiznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLARBiznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLARBiznesmenlə ailə quran müğənnimizin XINAYAXDISINDAN ÖZƏL FOTOLAR/ Lent.az