Möcüzə formulu - "Arı südü" kremi /VİDEO+FOTOLAR
Möcüzə formulu - "Arı südü" kremi /VİDEO+FOTOLARArı südü kremi ilə gəncləşin və daha təbii görünüşə sahib olun.
Artıq Arı südü kremi ilə qırışlardan qurtulmaq mümkündür. Bu krem tərkibindəki vitaminlər sayəində gəncləşdirici effektə sahibdir. Kremi cildinizə çəkdiyiniz andan etibarən hüceyrələr yenilənərək sizi daha gənc və təbii görünüşə sahib edəcəkdir.Krem istifadənin ilk günündən öz effektini göstərir.
Yapon qadınlarının 20 yaş cavan görünməklərinin sirri tapıldı-ARI SÜDÜ KREMİ.. Arı südü kremi vitamin,amin turşusu,ferment və minerallarla zəngindir.Habelə, A,D,E,K,H və B vitamininin bütün növləri ilə dərinizi daha canlı göstərəcəkdir.Bu kremdən istifadə etdiyiniz vaxt göz ətrafı alın və üz nahiyyələrindəki qırışlar tamamiləyox olur.Sinənizin və vücudunuzun digər nahiyyələrini sərtləşdirib daha canlı görünməyə kömək edir.
Təsiri uzun müddət davam edən bu krem arıların möcüzəvi südündən istehsal olunub. Bu krem vasitəsiylə vücudunuzda üzünüzdə sizanaq sonrası yaranmış xoşagəlməz izlər,çapıqlar,ləkələr və sairə çox qısa bir zaman ərzində aradan qalxacaqdır.Tərkibindəki B vitamini vasitəsiylə keratin effekti yaradır,dərininzdəki hüceyrələri yeniləyir və ölü hüceyrələri məhv edir.
Arı südü kremindən istifadə qaydaları.
Arı südü kremini dərinizi yaxşıca təmizlədikdən sonra istifadə etsəniz daha faydalı effekt əldə etmiş olarsınız.Ən minimal 20 dəqiqə saxlamağınız məsləhətdir. İstifadədən sonra salfetlə silib,ilıq su ilə təmizləyin.
Arı südü krminin faydaları.
1.Dəridəki qırışları və sızanaqları yox edir.
2.Dərinizə canlılıq və təbii rəng bəxş edir.
3.Hüceyrələri yeniləyir,ölü hüceyrələri məhv edir.
4.Makiyaj sonrası yorğun dərinizi bərpa edir və qoruyur.
5.Arı südü kremi ilə daha görünə biləcəksiniz.
Ətraflı məlumat burada.
Maraqlı     Baxılıb: 1427   Tarix: 27 yanvar 2017
geyim necə seçməli yay kolleksiyasi qadin sayti marqarita pizza paxla cigirtmasi tecavuze ugrayan qadinlar ariqlamagin asan yollari kosmetika toy gecesi arxadan olmag hamilelik qız bürcü zehmet ve zinet