Tanınmış aparıcıya nazirlikdə yeni vəzifə verildi
Tanınmış aparıcıya nazirlikdə yeni vəzifə verildiTanınmış aparıcı Günel Bəhramqızına İqtisadiyyat Nazirliyində yeni vəzifə verilib.
Open.az xəbər verir ki, bu barədə Günel Bəhramqızı özü məlumat verib.
G.Bəhramqızı bildirib ki, artıq fəaliyyətini İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidmətində İctimaiyyətlə əlaqələr və maarifləndirmə sektorunun müdiri olaraq davam etdirəcək: "Təmsil etdiyim qurumun fəaliyyəti ilə bağlı suallarınız olarsa məmnuniyyətlə cavablandırmağa hazırıq! Sizi əməkdaşlığa dəvət edir, göstərəcəyiniz dəstək üçün təşəkkür edirəm!"
Qeyd edək ki, Günel Bəhramqızı indiyə qədər İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidmətində çalışıb, "Azad Azərbaycan" televiziya kanalında yayımlanan "İqtisadi zona" verilişinin aparıcısı olub.
Şou Biznes     Baxılıb: 1847   Tarix: 11 sentyabr 2020
toy gecesi sade makiyaj sekilleri gozel gorunmek spermanin qadina faydasi sizanaqlar qış xəstəlikləri bilincik resepti kosmetika sekisler tapmaca qız bürcü buga burcu tərəzi