Yumruğunuz xarakterinizdən xəbər verir. İnanılmaz reallıq!
Yumruğunuz xarakterinizdən xəbər verir. İnanılmaz reallıq!Adətən yumruğunuzu necə sııxırsınız? Bəlkə də bəsit görünə bilər, lakin məhz buna görə, bədən dili mütəxəssisləri xarakterinizi analiz edə bilərlər.
1.Bu insanlar sadə, lakin çox ağıllıdırlar.Hə
rtərəfli inkişaf ediblər. Ayaqüstə gəzən ensklopediya desək yanılmarıq. Hər şeyi bilmək, xəbərdar olmaq istəyirlər. Enerjili insan, ideya generatorudurlar.
Şəxsiyyətlərinin görünməyən tərəfi:Kənardan açıq görünsələr də əslində onları onları tanımaq çətindir. Qapalı insanlardırlar.
2. Bu insanlar özləri özlərini yaradırlar. Bəzən qaşqabağlı görünsələr də daxilən çox yumşaq, hətta tez inciyən, yaralanandırlar. Biliklərə çətin yiyələnirlər, sevdikləri şeyləri asan öyrənirlər. Kəskin intuisiya sahibidirlər. Lakin bu altıncı hissdən çox texniki xarakter daşıyır. Çünki Onların beyni hər zaman ən yaxşı həll yolu axtarmaqla məşğuldur.
Şəxsiyyətlərinin əks tərəfi: İnsanlarda yanılırlar. İnsanları mühakimə etmək üçün bir addım geri çəkilmək və ya heç mühakimə etməmək lazımdır. Siz unikal insansınız. Sizə elə gəlir ki, layiqincə qiymətləndirilmirsiniz.
3. Bu insanlar real düşünür, ayaqları üstə möhkəm dayanır, praktikdirlər. Müəyyən hesabları var, lakin bu onların başqaları hesabına yaşaması anlamına gəlməz. Yaradıcı qabiliyyətləri var. Həyatdan nə istədiklərini bilirlər. Dostlarından dəstək alsalar dağı dağ üstə qoyarlar.Gücvənilir, etibarlı, ciddi insanlardırlar.
Şəxsiyyətlərinin əks tərəfi. Qarşıya qoyulan məqsədə çatmaq istərkən yerə enməyi də unutmayın. Gerçəklikdən ayrılaraq onu düzgün qiymətləndirməyə bilərsiniz.
4. Bu insanlar son dərəcə dürüst və müşahidəçidirlər. Onlar qum dənəsindən qala tikər, heç nədən xəzinə toplarlar. Öz resurslarından düzgün istifadə etməyi bacarırılar. Həyatda devizləri -"asta gedən çox gedər". Onlar lovğalanmaz, monoton və sakit həyatı sevərlər.
Şəxsiyyətlərinin görünməyən tərəfi: başqa insanlarla ünsiyyət yalnız faydalı ola bilər, dünya görüşünüzü inkişafına kömək edər. O qədər ehtiyatlısınız ki, özünüzə heç nəyə imkan vermirsiniz. Uğura gedən yolda yol yoldaşlarınızı bir-bir itirməkdən qorxmalısınız.