"Zerosmoke" ilə siqarətdən xilas olun - VİDEO+FOTOLAR
"Zerosmoke" ilə siqarətdən xilas olun - VİDEO+FOTOLARSİQARETİ ATA BİLMİRSİNİZ?
O zaman sizə olduqca effekli bir vasitə olan "ZEROSMOKE"u təklif edirik.
"Zerosmoke" nədir? Nə dərərcədə effeklidir ?
"Zerosmoke" siqaret aslılığınızı aradan qaldırmaq üçün qulağın müəyyən kiçik hissəsinə yerləşdirilən iki maqnitdən ibarətdir. İstifadəsi çox rahatdır və hamı terefindən istifadə oluna bilər. Yalnız hamilə qadınlara və ürək xəstələrinə məsləhət görülmür.
"Zerosmoke" məlum klassik Akupuntur müalicə metodu əvəzinə maqnitlərin gücü vasitəsiylə eyni effekti yaradan sistemdir. Akupuntur müalicəsidən fərqli olaraq vaxtınızı almayacaq,istifadə müddətində fəal həyat rejiminizə davam edə biləcəksiniz.Qulağınıza yerləşdirəcəyiniz kiçik maqnit beynə siqnal ötürür və siqaretə olan istəyinizi aradan qaldırır.Pul xərcləmədən,ağrı hiss etmədən,çox qısa bir zamanda və rahat şəkildə ən əsası əlavə vaxt itirmədən siqaret kimi mənfi vərdişininzdən tez bir zamanda xilas ola biləcəksininz.
"Zerosmoke"dan istifadə müddətində maqnitin beynə göndərdiyi siqnal nəticəsində artıq siqaret çəkmək istəyiniz olmayacaq və hətta siqaret çəkdiyiniz halda belə əvvəlki dadı və ləzzəti almayacaqsınız.
İstifadə qaydaları.