Səidə ilə Kərim barışdı - video
Bir müddətdir küsülü olan müğənnilər Səidə Sultan və Kərim Abbasov barışıb. Onlar aparıcı Çinarənin ad günündə bir araya gəliblər. Sənətçilərin birlikdə rəqs edərkən çəkilən videosu sosial şəbəkədə paylaşılıb. Qeyd edək ki
Könül Kərimovanın növbəti arxiv görüntüləri yayıldı - TANINMAZ HALDA - VİDEO
Əməkdar artist Könül Kərimovanın növbəti arxiv videosu yayılıb. xəbər verir ki, ifaçının əməliyyatsız görütüləri böyük müzakirələrə səbəb olub. Toyların birində lentə alınan video izləyicilər tərəfindən birmənalı qarşılanmayıb
Bakıda universitetdə maraqlı evlilik TƏKLİFİ – VİDEO
Bu barədə "Facebook" sosial şəbəkəsində "Azerbaycan Universitetleri" adlı səhifə yayıb. Bildirilib ki, hadisə Mədəniyyət və İncəsənət Universitetinin həyətində baş verib. "Mədəniyyət və İncəsənə
Zibillikdən sərvət tapdı, görün nə etdi
Türkiyənin Bursa şəhərində zibil qabına tullanmış çantanın içində təxminən 9-11 min manat (20-25 min lirə) dəyərində qızıl tapan mühafizəçi çantanı polis məntəqəsinə təslim edib. BİG.AZ Sputnik Azərbaycan-a istinadən bildiri
"Zamanında məni də daş-qalaq edirdilər..." - Damlaya inanılmaz sözlər - VİDEO
Stilist Anar Ağakişiyevin ad günündən görüntülər yayılıb. xəbər verir ki, məclisdə müğənni Damla da iştirak edib. Anarla Damlanın dialoqu marağa səbəb olub. Belə ki, Anar Damlaya "Zamanında məni də sənin kimi daş qala