Siqaret tüstüsündən yaranan xəstəliklərə son deyin.! Vərərmə, xərçəngə, asmaya son!
MƏHSUL HAQQINDA ƏTRAFLI. Az yaşlıların yanında çəkdiyiniz siqaret tüstüsünün onlara nə qədər zərərli olduğunu bilirsinizmi?Həm ətrafınızı həm özünüzü zəhərləyirsiniz.Xərçəngə,vərəmə yol açan bu mənfi vərdişinizə son qoymağı
Duyğularınız üçün müasir bir ziyafət...Ruhunuzu yenidən canlandırın
Sifariş üçün əlaqə: 055 239 54 49. MƏHSUL HAQQINDA ƏTRAFLI. Düzgün ətiri necə tapmaq olar?. Bir ətir almağın ən yaxşı zamanı səhər saatlarıdır. O müddətdə hələ qoxu hiss etmə duyğusu oyanıq olur və gündəlik qoxular hələ havay
Pişiklər yüksəklikdən düşəndə niyə ölmür?
Edison "hər hansı bir şey haqqında bildiyimiz gerçəyin milyonda biri qədərdir" deyəndə bəlkə bir az ifrata varırdı. -a xəbər verir ki,Con Lloyd və Con Mitçinsonun imzası ilə çap olunan "Cahilliklər kitabı"
Oğlu Brilliantı özündən çıxardı - "Tərbiyəsiz, gəlib o motosikileti yox edərəm"
Xalq artisti Brilliant Dadaşovanın oğlu Cahad Hacıyevin İnstaqram-da paylaşdığı video müzakirələrə səbəb olub. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, o, motosiklet sürməyini lentə alaraq rəsmi səhifəsində paylaşıb. Caha
Səidə ilə Kərim barışdı - video
Bir müddətdir küsülü olan müğənnilər Səidə Sultan və Kərim Abbasov barışıb. Onlar aparıcı Çinarənin ad günündə bir araya gəliblər. Sənətçilərin birlikdə rəqs edərkən çəkilən videosu sosial şəbəkədə paylaşılıb. Qeyd edək ki
Vüqar xanım müğənniləri təhqir etdi: "Mənə qardaşım deməyə qadağa qoyuram"
Müğənni Vüqar Muradov şou-biznesdəki xanım ifaçılara qadağa qoyub. xəbər verir ki, ifaçı bununla bağlı şəxsi instagram hesabında paylaşım edib. Belə ki, qadın müğənnilərin ona "qaqaşım" və ya "qardaşım"
kosmetoloq kosmetika mehsullari gozel gorunmek gozlerin bezedilmesi qadın psixologiyası seks hekayələri xinayaxdi sozleri kosmetika seksual sevda ariqla novruz bayramı haxışta uşaq nece olur