Sevdanı bir də belə görün – VİDEO
Müğənni Sevda Yahyayeva imicində dəyişiklik edib. -a istinadən xəbər verir ki, tez-tez saç rəngini dəyişən müğənni bu dəfə saçlarına qaynaq edib və tünd rəngə boyayıb. Sevda paylaşdığı videoya "Mən yeni Sevdanı çox bəyəndim
Leyla Əliyeva oğulları ilə "Jara"da - Video
Xəbər verdiyimiz kimi, bu gün Bakıda "Jara" musiqi festivalının açılış mərasimi olub. Qafqazinfo-ya isinadən xəbər verir ki, musiqili gecənin təşkilatçısı bəstəkar-müğənni Emin Ağalarovdur. Mərasimdə E. Ağalarovu
Təbii inqredientlərdən və vitaminlərdən ibarət effektiv ağardıcı..
Təbii inqredientlərdən və vitaminlərdən ibarət effektiv ağardıcı krem. Serum ilə birlikdə!. Həyatın müxtəlif mərhələlərində dəridə az və ya çox intensivlikdə piqmentasiya əmələ gələ bilər. Bu, irsiyyət, yaş, hamiləlik, aşılayıc
Röya Aygünü məhkəməyə verdi - Yenilənib
Əməkdar artist Röya Ayxan həmkarı Aygün Bəyləri məhkəməyə verib. Bu barədə sənətçinin vəkili Namiq Şükürov saytına açıqlamasında bildirib:. "Röya xanımın adından onun şərəf və ləyaqəti müdafiə olunması ilə əlaqədar olara
Birlikdə yaşamağa ev axtarırlar - FOTO
Məşhur aktyor Seçkin Özdemir və sevgilisi Demet Özdemir uzun zamandır kirayə ev axtarışına çıxıb. xəbər verir ki, cütlüyün bu axtarışı, "Eyni evdə yaşamaq qərarını aldılar" söz-söhbətinin yayılmasına şərait yaradı
ATV-nin aparıcısı özünü hovuza atdı - Video
ATV-də yayımlanan "Bağ mövsümü" verilişinin ilk çəkilişi xalq artisti Səməd Səmədovun bağ evində olub. Axşam.az-ın məlumatına görə, səhərdən axşama kimi çəkilişdə olan aparıcı Murad Əzimzadə havanın isti olduğun
DİQQƏT! Kondisioner xəstəlik mənbəyi ola bilər – VİDEO
Yay fəslində havalar isti keçdiyindən kondisionerə tələbat artır. ARB 24 xəbər verir ki, kondisionerdən istifadə edərkən normalara riayət etmədikdə orqanizmdə ağır fəsadlarla nəticələnən xəstəliklər meydana gələ bilər. Ağabab
Reklam Havanın hərarəti 42 dərəcəyədək yüksələcək - SABAHIN HAVASI
Azərbaycanda sabaha gözlənilən hava şəraiti açıqlanıb. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Hidrometeorologiya Departamentindən -a verilən məlumata görə, Bakıda və Abşeron yarımadasında iyulun 5-də hava şəraitini
Sibel Canın ağıllardan çıxmayan balkon görüntüləri - FOTO
Sibel Can Bodrumda verəcəyi konsertdən öncə istirahətə vaxt ayırıb. BİG.AZ -a istinadən xəbər verir ki, Can istirahət zamanı fotoqrafların obyektivinə tuş gəlib. Müğənni dəbdən düşməyən balkon pozunu bu dəfə də Çeşmə bölgəsind
qaşların formalari geyim necə seçməli kosmetoloq göz xəstəlikləri gözəllik xəbərləri ayaq şişməsi elza seyidcahan kosmetika babasil muellim seiri vətənə aid atalar sozleri qadin saglamlig