Qadini ehtirasa getiren dermanlar - intim gel Provocative gel
Provocative Gel – qadinlarda cinsi hevesi artirmaq üçün gel
Müasir həyatımızda ailədə kişi və ya qadının xəyanətə uğramasının səbəblərindən biri kimi seksual problemlərin olması mütəxəssislər tərəfindən qeyd olunur. Bir çox qadınlar intim həyatlarında problemlərlə rastlaşırlar və bunu aradan qaldırmaq üçün heç bir tədbir görmürlər.
Məhz Provocative Gel – qadinlar ucun ehtiras dermani olaraq çox effektivdir. Əgər qadın seks zamanı kifayət qədər ehtiraslana bilmirsə və orqazm həzzi ala bilmirsə intim gel istifadə etməsi faydalı olar. Rusiya istehsalı olan bu gel – lubrikant vasitəsi ilə siz intim həyatınızı rəngarəng və daha emosional edə bilərsiz. Bütün məhsullarımızda olduğu kimi Provocative Gelində sertifikatı mövcuddur və ən əsası – effektiv təsir göstərir. Gel istifadə zamanı rahatlıq gətirir və antiseptik xüsusiyyətə malikdir. Cinsi orqanı müxtəlif xəstəlik törədici mikroblardan qoruyaraq intim həyatınızı daha təhlükəsiz edəcək.