72 faizli sabun görün nələrə qadirdir?! İNANILMAZ FAYDALARI...
72 faizli sabun görün nələrə qadirdir?! İNANILMAZ FAYDALARI...Saçların və ya üz dərimizin qayğısına qalmaq üçün müxtəlif vasitələrdən istifadə edirik. Bu vasitələrin hər biri az və ya çox dərəcədə təsir göstərir. Tez-tez saçların və ya üz dərisinin hədsiz dərəcədə yağlanmasından şikayət edirik.
Mənim dərim də problemli dəridir. Ona görə də çalışıram ki, təbii vasitələrdən istifadə edim ki, dərimə zərər vermiyim. Bir çox vasitələri sınamışam, ancaq bunların arasında ən effektlisi 72%-li sabundur.
Dərinin yağlanması əleyhinə bu sabunun super effekti var. Bu sabundan hər gün də istifadə etmək lazım deyil, çünki dərini qurutduğundan çox istifadə düzgün deyil. Bu sabundan saçları yuyarkən də istifadə etmək olar, belə ki, saçların yağlanmasının qarşısını alır. Ayda heç olmasa bir dəfə bu sabunla saçları yumaq saçların yağlılığını tənzimləyir.
Bundan başqa ləkələrin aparılmasında əla effekti var. Uşaqların paltarlarını bu sabunla yumaq gigiyenik cəhətdən düzgündür, çünki dezinfeksiya edir.